Mercedes-Benz

Oryginalne Akcesoria Mercedes-Benz.

Oryginalne Akcesoria Mercedes-Benz.

Oryginalne Akcesoria Mercedes-Benz nadadzą pojazdowi ostatni szlif.

Czy to w transporcie dalekobieżnym, czy w ciężkim transporcie dystrybucyjnym, oryginalne akcesoria są idealnie dopasowane do potrzeb związanych z pracą i życiem za kółkiem. Oferują praktyczne i użyteczne rozwiązania, które wspomagają kierowców w pracy, poprawiając ich wydajność i zwiększając poziom bezpieczeństwa. Dokładnie tak, jak wymaga tego codzienna praktyka. I jak oczekuje tego kierowca.

Oryginalne akcesoria to również ciekawe akcenty wizualne, nadające Państwa Mercedesowi bardziej indywidualny charakter. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i szlachetnym detalom spełniają najwyższe wymagania.
W ofercie są także produkty poprawiające komfort mieszkania, spania oraz pracy w samochodzie.

Oryginalne akcesoria to sprawdzona jakość w służbie kierowcy. Wszystkie produkty z oferty oryginalnych akcesoriów muszą spełniać te same surowe kryteria jakościowe co części do produkcji seryjnej. Każde z naszych akcesoriów musi w ramach wyczerpujących testów udowodnić, że nadaje się do codziennego użytku podczas pracy w/na samochodzie ciężarowym. Począwszy od kompatybilności elektromagnetycznej poprzez fabryczne próby w warunkach letnich i zimowych, a skończywszy na testach zderzeniowych – tylko akcesoria, które przejdą konieczne testy, spełnią też wymagania praktyki. Oraz Państwa.

Oryginalne akcesoria dostępne są wyłącznie w autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz. Tam mogą Państwo również liczyć na profesjonalne doradztwo.