Mercedes-Benz

Opcje produktowe.

Opcje produktowe.

Nasze produkty ServiceLeasing można pomysłowo uzupełnić o indywidualne elementy.

Oferujemy wszystko z jednej ręki – nieważne, czy chodzi o produkt ubezpieczeniowy, czy też o usługę administracyjną lub inną.

Poniżej znajdą Państwo wybrany zbiór naszych opcji, które są dostępne w przypadku naszego produktu CharterWay ServiceLeasing.

OpcjaOpis
UbezpieczeniaChcemy, aby byli Państwo jak najlepiej zabezpieczeni, dlatego oferujemy wszystkie konieczne produkty ubezpieczeniowe, takie jak AC, OC, NNW czy ZK. Oferowane przez nas produkty są przy tym dostosowywane do indywidualnych potrzeb i sytuacji klienta. Dzięki temu wraz z zakupem pojazdu nabywają Państwo od razu jego ubezpieczenie – wszystko z jednej ręki i w jakości Mercedes-Benz.
GAPLeasingowany przez Państwa pojazd uległ wypadkowi ze szkodą całkowitą lub został skradziony? W takim przypadku zastosowanie znajduje usługa pełnego pokrycia szkody GAP. Wypełnia ona lukę finansową między wartością ubezpieczenia a wartością rynkową pojazdu.
AssistanceW przypadku awarii pojazdu na trasie i braku możliwości naprawy na miejscu odholujemy pojazd do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz. Nawet w razie wypadku komunikacyjnego.