Mercedes-Benz

Nowa Klasa C Limuzyna od Mercedes-Benz.

Nowa Klasa C Limuzyna od Mercedes-Benz

Odkryj nowy rodzaj luksusu.

Nowa Klasa C Limuzyna wnosi komfort do Twojego życia. Dowiedz się więcej tutaj. 

Nowa Klasa C: stworzona dla ciebie.

Komfort, łączność, kontrola: czeka na Ciebie wiele ekscytujących i nowych funkcji. 

Jeszcze więcej komfortu.

Jeszcze więcej komfortu.
 ‎
Przednie fotele z pakietem pamięci ustawień pamiętają Twoją pozycję siedzącą, a pasażerowie z tyłu mają teraz więcej miejsca na nogi. To i wiele innych cech sprawia, że nowa Klasa C jest wyjątkowo komfortowa.

MBUX: pełna łączność.

MBUX: pełna łączność.
 ‎
Nowa generacja innowacyjnego systemu multimedialnego MBUX zapewnia cyfrowe i intuicyjne wrażenia z jazdy nową Klasą C Limuzyna. Obejmuje to inteligentne funkcje, takie jak rozszerzona rzeczywistość do nawigacji. 

Jeszcze więcej satysfakcji z jazdy.

Jeszcze więcej satysfakcji z jazdy.
 ‎
Oprócz doskonałego trzymania się drogi, układ kierowniczy tylnej osi zapewnia znacznie większą zwrotność i, na przykład, lepszą zwrotność podczas parkowania. Wyświetlacz Head-up pomaga uzyskać najlepsze widoki, zapewniając przyjemność z jazdy i pewną jazdę, przekształcając przednią szybę w cyfrowy kokpit. 

Przez cały czas w doskonałej formie.

Nowa Limuzyna Klasy C prezentuje się z progresywnym językiem stylistycznym i zachwyca zredukowanymi liniami i dynamicznymi proporcjami. Poczuj komfortową przestrzeń, która charakteryzuje się nowoczesnym luksusem, jest wyposażona w szlachetne materiały i zachęca do odpoczynku.