Mercedes-Benz

Andrzej Bargiel w drodze na szczyt.

Andrzej Bargiel za kierownicą elektrycznego Mercedesa EQC

Lokalnie bezemisyjny i bezgłośny. Nowy Mercedes-Benz EQC towarzyszył Andrzejowi Bargielowi w przygotowaniach do wyprawy Everest Ski Challenge. Teraz przed polskim skialpinistą najtrudniejsza próba. Trzymamy kciuki za naszego ambasadora.

Dobry biznes z EQC - Andrzej Bargiel w mieście.

Mercedes-Benz Polska z dumą partneruje Andrzejowi Bargielowi w przygotowaniach do wyprawy Everest Ski Challenge i wspiera go w podróżach do miasta. I choć metropolia nie jest naturalnym środowiskiem naszego ambasadora, to jednak potrafi go zauroczyć. Również dlatego, że stanowi miejsce ważnych spotkań biznesowych, istotnych w kontekście organizacji wyprawy.

EQC - niezawodny sprzęt Andrzeja Bargiela.

Mercedes-Benz Polska partnerem przygotowań do wyprawy Everest Ski Challenge Andrzeja Bargiela.

W pełni elektryczny Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC sprawia, że przygotowania do niej są prostsze i przebiegają sprawniej - dzięki zaawansowanym technologiom, w tym: systemowi sztucznej inteligencji MBUX, napędowi 4MATIC, innowacyjnym systemom wsparcia kierowcy oraz zasięgowi do ponad 400 km. Bo w najważniejszych momentach komfort i bezpieczeństwo liczą się podwójnie.

Ambasador elektrycznego Mercedesa EQC podejmuje kolejne niesamowite wyzwanie.

Andrzej Bargiel idzie za ciosem i znów planuje zmierzyć się z surowym żywiołem – oczywiście na własnych warunkach. Pod koniec sierpnia znakomity polski skialpinista wraz ze swoją ekipą rusza na kolejną wyprawę. Tym razem jego celem jest sportowe wejście i zjazd na nartach z Mount Everestu. W ramach swoich projektów Andrzej Bargiel duży akcent kładzie też na ochronę środowiska. Na co dzień jeździ pierwszym modelem Mercedes-Benz wyłącznie na prąd – lokalnie bezemisyjnym, elektrycznym SUV-em EQC.

Andrzej Bargiel za kierownicą elektrycznego Mercedesa EQC.

Andrzej Bargiel, który jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z drugiego co do wysokości szczytu Ziemi - K2 (8611 m n.p.m.) został pierwszym w Polsce użytkownikiem elektrycznego Mercedesa EQC. Nowy SUV z gwiazdą wymyka się utartym schematom – to model nowej ery, łączący funkcjonalność i sportowe osiągi z lokalnie bezemisyjną jazdą i poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Samochód, który sprawia, że elektromobilność staje się przyjaznym doświadczeniem. Zupełnie jak Andrzej Bargiel, który nie ogranicza się do konkretnej dyscypliny sportu – po prostu spełnia swoje marzenia.