Mercedes-Benz

Nowości w Mercedes-Benz Warszawa

Rok 2019 już teraz możemy określić mianem nowości spod znaku trójramiennej gwiazdy. W pierwszych miesiącach roku do gamy samochodów Mercedes-Benz dołączyły 4 nowe modele.

Klasa A limuzyna
A Limuzyna jest nową propozycją w stajni Mercedes-Benz. Czterodrzwiowy sedan wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, w tym ponadprzeciętną przestrzenią na wysokości ramion i łokci oraz nad głowami, a także wygodnym dostępem do drugiego rzędu siedzeń. Samochód oferuje wszystkie zalety nowej Klasy A, m.in.: nowoczesne, efektywne silniki, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz intuicyjny w obsłudze, samouczący się system multimedialny MBUX.

GLE SUV
Mercedes GLE wyznacza zupełnie nowe standardy w segmencie.  Samochód jest jeszcze bardziej wszechstronny, dynamiczny i wydajny niż dotąd. SUV łączy wzorową funkcjonalność, w tym opcjonalny trzeci rząd siedzeń, z bogactwem innowacji, takich jak pierwsze na świecie aktywne zawieszenie E-ACTIVE BODY CONTROL.

CLA Coupe
Nowe CLA Coupé zachwyca swoją sylwetką. Samochód jest większy, szerszy i jeszcze bardziej luksusowy, a do tego  ma najbardziej sportową charakterystykę prowadzenia spośród wszystkich nowych kompaktów Mercedes-Benz. CLA ustanawia także klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki i systemów wspomagających kierowcę z gamy Intelligent Drive.

Klasa B
Nowa Klasa B kładzie nacisk na sportową stronę koncepcji Sports Tourer. Na tle poprzednika wygląda dynamiczniej, zwinniej się prowadzi i zapewnia większy komfort. Jego awangardowe wnętrze zapewnia unikalne poczucie przestrzeni, a jednocześnie zwraca uwagę charakterystycznym wzornictwem tablicy rozdzielczej.

Wszystkie nowości Mercedes-Benz posiadamy w wersjach demonstracyjnych do jazd testowych. Zapraszamy do salonu Mercedes-Benz Warszawa bądź kontaktu z konsultantami pod numerem telefonu +48 22 312 70 00.