Mercedes-Benz

Historia firmy.

Od początku naszej działalności do dziś.
Historia firmy.

Firmowy Salon Sprzedaży i Serwis

W nocy z 30 kwietnia na 1 maja 2004 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Mercedes-Benz Warszawa. Jest ona firmowym salonem sprzedaży i punktem serwisu samochodów marki Mercedes-Benz, smart, Maybach oraz Mitsubishi Canter.

W Spółce zatrudnionych jest ponad 200 pracowników, a jej Prezesem został Bogusław Kowalski, który z Mercedesem związany jest już od ponad 17 lat. Obecnie funkcję Prezesa Mercedes-Benz Warszawa sprawuje Małgorzata Dwornik.
Przy ul. Gottlieba Daimlera 1 znajduje się siedziba Mercedes-Benz Warszawa wraz z salonem i serwisem samochodów osobowych i dostawczych, natomiast sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych została ulokowana w obiekcie przy ul. Inowłodzkiej 5 w Warszawie.

Samochody Mercedes-Benz i smart prezentowane są w komfortowym i przestronnym salonie o powierzchni prawie 2000m2. Dzieki temu można eksponować pełną paletę modeli samochodów osobowych i dostawczych. Do dyspozycji Klientów jest też szeroka gama pojazdów przeznaczonych do jazd testowych. Firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych zapewniając szeroki wybór samochodów osobowych i dostawczych o sprawdzonej jakości. 
Mercedes-Benz Warszawa to także nowoczesny serwis. Prowadzimy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, serwis balcharski i lakierniczy, sprzedaż oryginalych części i akcesoriów. Do dyspozycji Klientów posiadamy samochody zastępcze na czas serwisu.

Wszystkich naszych Klientów pragniemy serdecznie zaprosić do korzystania z usług Mercedes-Benz Warszawa. Dołożymy wszelkich starań, by mogli Państwo poczuć się w swoich samochodach jeszcze bardziej wyjątkowo.