Rodzinny Piknik już 09 czerwca 2018!

Współpracujesz, bo to czujesz!

Odwiedź nasz Salon razem ze swoją drużyną-rodziną i weźcie udział w zmaganiach. Dla najlepszych przygotowaliśmy zestawy nagród. Już 9 czerwca w godzinach 10:00 - 16:00 sprawdź, kim jesteś i co dla Ciebie przygotowaliśmy! Gwarantujemy, że wszyscy z drużyny odnajdą coś dla siebie.

Kierowca Rajdowy

Oczywiście w parze z pilotem! Wasz duet stanie przed wyzwaniem pokonania krętej trasy, którą musicie pokonać jak najszybciej. Pamiętajcie, że w tym zadaniu będzie liczyć się także precyzja!

Podróżnik Bezpieczny

Do tego zadania potrzebny jest lider Waszej drużyny, który stawi czoła samochodowym fotelikom i kwestiom bezpieczeństwa podczas rodzinnych podróży.

Upychacz doskonały

To zadanie dla dokładnych i spostrzegawczych! Waszym zadaniem będzie ułożenie jak największej liczby specjalnych pudełek w bagażniku samochodu. Przy tym zadaniu bądźcie czujni.

Poszukiwacz Skarbu

W jednym z modeli ukryjemy element, który będzie dla Was niezbędny do realizacji kolejnych zadań.

Geek Samochodowy

W zależności od wieku i płci wykonacie zadani specjalne, związane z obsługą samochodu. Obiecujemy, że na znalezieniu ulubionej stacji radiowej się nie skończy.

Miotacz Prawonożny

Zadaniem miotacza będzie strzelenie jak największej liczby bramek. Jednak nie będzie tak łatwo – zasłonięte oczy strzelającego będą wymagać wskazówek jego drużyny!

Relaksowicz Wyluzowany

W przerwach między zadaniami będzie czekać na Was strefa chilloutu z lemoniadą, grill, a także strefa Klasy X, w której będziecie mogli wykonać rodzinną sesję zdjęciową.

WAŻNE: Organizator utrwala i rozpowszechnia przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej (na potrzeby dziennikarskiej formy wiadomości i wywiadu, filmu dokumentalnego lub artystycznego bądź teledysku), jak i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału, tj. przebywania na terenie Mercedes-Benz Warszawa w dniu 9.06.2018 r. w godzinach pracy Salonu.